Hradeco logotype bílá a žlutá svg

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

rezervovat hovor

Elephas Construction

Stavební firma

Přehled projektu

Více o projektu

Elephas Construction je stavební společnost, která začíná v oblasti rekonstrukcí a postupně chce své aktivity rozšiřovat o další stavební a dokonce finanční služby. Zástupci firmy mě oslovili, kvůli předchozí zkušenosti s návrhem jejich loga. Začínající firma je vždycky velká výzva, protože nemá spoustu věcí jasně určených. Na druhou stranu, designerovi tak dává volnou ruku pro vytvoření celého vizuálního stylu firmy. Již v průběhu práce mě sami majitelé požádali o různá rozšíření na stránce, které efektivně řeší problémy například s hledáním nových zaměstnanců, nebo informování o novinkách a změnách ve firmě. Ovšem největší výzvou bylo vytvoření portálu pro klienty. Je to takový "dashboard" kde se klient dozví v krátké zprávě o průběhu jejich zakázky, najdou zde také fotodokumentaci a dokonce i své smlouvy, které podepsali.

Vizuální identita

Elephas je latinský výraz pro slona, který je v názvu firmy a přirozeně tak tvoří vizuální symbol. Logo je možné používat ve třech variantách (logotype, type, logo) v závislosti na umístění a velikost prostoru. Žlutá je primární barvou značky. Podle psychologie barev tato barva propaguje štěstí a optimizmus v očích pozorovatele.

Černá šipka levá v svg
Černá šipka pravá v svg

Webstránky

Tento druh stránek řeší hned několik problému najednou. Jako hlavní problém firmy, bylo osloveních nových zákazníků. Díky podstránkám se službami a jejich podrobným popisem, má uživatel přehled a nezávaznou poptávku vyplní během několika málo vteřin. Sekce kariéra, řeší náborový problém firmy. Uživatel možná nehledá přímo službu, ale možnost práce a v tomhle případě tak zjistí i detaily k ní. Novinky, časté dotazy nebo o nás jsou podstránky, které uživateli poskytují informace a firma tak šetří čas, třeba na zodpovězení základní otázky, kterou klienti často mají.

Rámeček pro notebook PNG transparentní.
Posuňte
náhledem
dolů

Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Dominik (*jednatel Hradeco) nám pomohl už s více projekty. Práci udělal vždy rychle a kvalitně, komunikace byla opravdu rychlá. Dále si ceníme tvůrčích schopností a také obrovské trpělivosti, kterou Dominik měl u tvorby webovek.

Pavel Růžička

Jednatel společnosti

Máte zájem o podobné řešení?

rezervovat hovor

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit tento nezávazný formulář, nebo mi poslat email.

Děkuji! Váš formulář byl přijat!
Ouha! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Ikona zavřít černá svg
vyplnit formulář