Hradeco logotype bílá a žlutá svg

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

rezervovat hovor

GoSimplo

Tech startup

Přehled projektu

Více o projektu

GoSimplo je dánská společnost, která se specializuje na „Client Dashboard Reporting“. Jinými slovy, propojuje datové systémy, které klienti již používají, a tato data přenáší do svého systému. Klienti mají všechna svá data na jednom místě a oni tak mohu dělat informovanější rozhodnutí v kratší době. Jedná se o B2B, tedy klienty jsou další společnosti, jako jsou reklamní agentury, architektonická studia, IT konzultanti, právní kanceláře a další.

Vizuální identita

Vizuální identita zahrnuje logo, snímky, typografii, barvy a kreativní design. Hlavní strategií firmy je růst a získání co největšího počtu nových uživatelů a to i za cenu poskytování části služeb zcela zdarma. Jako hlavní konkurenční výhoda je možnost propojení různých vykazovacích systému do jednoho. Další výhodou je také vzhled, který má za cíl bořit bariéry všednosti a nudu, která je v této oblasti vždy přítomná. Identita na to reaguje hlavně kontrastem tedy rozdílu mezi velikostmi, barvami a tvary.

Černá šipka levá v svg
Černá šipka pravá v svg

Webstránky

Webstránky GoSimplo jsou tvořené v redakčním systému Webflow. Protože si klient přál upravit obsah sám je zde tzv. CMS (content-managment-system), který umožňuje jednoduše zadat pole a uložit, stránka už se zobrazí ve správném rozložení. Další funkce jsou například kontaktní formulář nebo filtr pro zobrazení systémů. Webová stránka je také propojená s externími službami pro online komunikaci nebo překlad do dánštiny. Za vypíchnutí určitě stojí komplexní animace, díky kterým je pohyb na stránce zajímavější a uživatel je tak více motivován procházet další stránky.

Rámeček pro notebook PNG transparentní.
Posuňte
náhledem
dolů

Velmi zručný v různých designových technikách a nástrojích a dokáže nápady proměnit v prototyp během okamžiku. S konečným výsledkem jeho práce jsme byli vždy velmi spokojeni.

Kenneth Weesgaard

Výkonný ředitel

Máte zájem o podobné řešení?

rezervovat hovor

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit tento nezávazný formulář, nebo mi poslat email.

Děkuji! Váš formulář byl přijat!
Ouha! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Ikona zavřít černá svg
vyplnit formulář