Hradeco logotype bílá a žlutá svg

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

rezervovat hovor

Kácení Huml

Rizikové kácení stromů

Přehled projektu

Více o projektu

Kácení Huml je děčínská firma, která se specializuje na rizikové kácení a arboristiku. Za firmou stojí můj dlouholetý kamarád, který mě oslovil jest-li bych mu pomohl s vizuální stránkou jeho firmy. Takovéhle výzvy mám opravdu rád, protože mi umožňují pracovat ve vícero oblastech a vytvořit vizuální jednotu, která pomáhá při rozeznávání značky. Jedná se o B2B a B2C. Jinými slovy cílová skupina jsou běžní zákazníci ve středních letech a také státem zveřejněné zakázky.

Vizuální identita

Identita je vizuální vyjádření organizace a její DNA a strategie. V tomto případě jsem se zaměřil na dlouhodobý cíl, kterým je navyšování objemu klientů. Aby to bylo možné, musíte ve značku vybudovat důvěru. Ještě nemá tak dlouhou historii a výrazné reference jako někteří konkurenti. Kvalitní provedení a odvaha ukázat svou „tvář“ v tom výrazně pomohly. Jako zajímavý prvek v identitě vyzdvihnu logotyp, protože tam je schovaný padlý strom | <<- | a je tak zajímavou referencí na hlavní oblast podnikání.

Černá šipka levá v svg
Černá šipka pravá v svg

Webstránky

Webstránky Kácení Huml jsou tvořené v redakčním systému WordPress. Protože si klient přál upravovat obsah sám je zde tzv. CMS (content-managment-system), který umožňuje laicky řečeno vyplnit pole a uložit, stránka už vše zobrazí ve správném rozložení. Další funkce jsou například, rezervační formulář nebo filtr pro zobrazení portfolia.

Rámeček pro notebook PNG transparentní.
Posuňte
náhledem
dolů
No items found.

Máte zájem o podobné řešení?

rezervovat hovor

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit tento nezávazný formulář, nebo mi poslat email.

Děkuji! Váš formulář byl přijat!
Ouha! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Ikona zavřít černá svg
vyplnit formulář