Hradeco logotype bílá a žlutá svg

Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a podpory našeho marketingového úsilí. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

rezervovat hovor

Penzion Sirius

Ubytovací služby

Přehled projektu

Více o projektu

Penzion Sirius nabízí ubytování pro 1 až 3 osoby, od standardních až po velmi luxusní pokoje. Alena a Dalibor jsou manželský pár, který provozuje ubytovací služby již více než 20 let a pevně vyznává slovo „rodina“. Samotný penzion se nachází ve Vyškově, který je jen 30 km od Brna a nabízí mnoho atraktivních míst v okolí. Mým úkolem bylo kompletně předělat web od nového designu až po implementaci a doplnit stávající vizuální identitu tak, aby byla více hravá, barevná a přátelská.

Vizuální identita

Vizuální identita firmy je upravená a vychází z původního návrhu. Silně kontrastní oranžová je doplněná o mírnější tóny červené, zelené a modré. Bezpatkové písmo Inter, vyniká svojí dobrou čitelností na monitorech a volnou licencí pro komerční užívání. Ikony byly vybrány a upraveny tak, aby působily jako kresba. Díky tomu web působí uvolněněji a přátelsky, což je součástí zadání.

Černá šipka levá v svg
Černá šipka pravá v svg

Webstránky

Rámeček pro notebook PNG transparentní.
Posuňte
náhledem
dolů

S přístupem pana Moravčíka jsme byli maximálně spokojeni. Komunikace byla výborná. Stránky jsou takové jaké jsme chtěli, plus něco navíc. Za nás mohu jen doporučit!

Pavel Nezdařil

Majitel

Máte zájem o podobné řešení?

rezervovat hovor

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit tento nezávazný formulář, nebo mi poslat email.

Děkuji! Váš formulář byl přijat!
Ouha! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Ikona zavřít černá svg
vyplnit formulář