Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy využití webu a pomoci v našem marketingovém úsilí. Další informace naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

Zpětná vazba

beyond
Yellow span effect underline
Už moje druhá zakázka od pana Moravčíka a opět vše perfektní. Kreativní řešení, expresní rychlost, ochota k úpravám. Vřele doporučuji.

PhDr. Michael Václavík

Psychoterapeutická Praxe

Děkuji za skvělou práci. Jsem moc spokojená s rychlostí komunikace, profesionálním přístupem a snahou maximálně vyhovět všem mým požadavkům. Jsem náročný zákazník a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

Monika Moravčíková

Eliwood

Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Mgr. Ing. Ján Kvietok

Kvietok Legal

Skvělá komunikace a skvělý přístup. Dominik o projektu sám přemýšlí, navrhuje řešení a nečeká, že klient přinese všechny odpovědi.

Ondřej Bena

Paddleboard Ostrava

Dominik je skvělý grafik - jsme nadšení ze spolupráce a komunikace. Vše proběhlo rychle, komplexně a na velmi vysoké profesionální úrovni. Spolupráci s Dominikem vřele doporučujeme!

Ulyana N. Hanis

MyCrispyWafers

Velmi zručný v různých designových technikách a nástrojích a dokáže nápady proměnit v prototyp během okamžiku. S konečným výsledkem jeho práce jsme byli vždy velmi spokojeni.

Kenneth Weesgaard

GoSimplo

Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Dominik nám pomohl už s více projekty. Práci udělal vždy rychle a kvalitně, komunikace byla opravdu rychlá. Dále si ceníme tvůrčích schopností a také obrovské trpělivosti, kterou Dominik měl u tvorby webovek.

Pavel Růžička

Elephas Construction

S přístupem pana Moravčíka jsme byli maximálně spokojeni. Komunikace byla výborná. Stránky jsou takové jaké jsme chtěli, plus něco navíc. Za nás mohu jen doporučit!

Pavel Nezdařil

Penzion Sirius